NSJCA Girls Rep Trials for U13 and U15 – Koola net on 5 December 2021

Unfortunately we have found it necessary to postpone the Girls Representative Trials for a week due to the wet weather and the impact it has had on the Read more

NSJCA Rep Results for Sunday 28 November

NSW Youth Championships Weblin U15 2/231 defeated South Eastern 159 - Adlam 121, Sutton 78* Moore U14 5/162 defeated South Eastern 81 - Robinson 75*, Read more

NSJCA Umpires' Courses on-line

All NSJCA teams are required to have two NSJCA qualified umpires (teams receive 6 points when they demonstrate compliance with this requirement). The Read more

Events

Fixtures

NSJCA Competitions
Show:
Select Grade:
Grade: U13 Sunday AM 20 Over Round: 5 28 Nov 21
Lane Cove Gilly   def by   North Sydney James
Grade: U13 Sunday AM 20 Over Round: 5 28 Nov 21
Mosman Border   def   North Sydney Knight
Grade: U13 Sunday AM 20 Over Round: 5 28 Nov 21
Gordon Silver   def   Lindfield Finch
Grade: U13 Sunday AM 20 Over Round: 5 28 Nov 21
North Sydney Bariol   def by   Lindfield Agar
Grade: U13 Sunday AM 20 Over Round: 5 28 Nov 21
Gordon Gold   def   Mosman Lee
Grade: U13 Sunday AM 20 Over Round: 5 28 Nov 21
North Sydney Graham   def by   Lane Cove Maxwell
Grade: U13 Sunday AM 30 Round: 5 28 Nov 21
Lane Cove Smith   def by   Lindfield Stoinis
Grade: U13 Sunday AM 30 Round: 5 28 Nov 21
Lindfield Maxwell   def by   St Ives Phillipe
Grade: U13 Sunday AM 30 Round: 5 28 Nov 21
St Ives Abbott   drew   Mosman McCabe
Grade: U13 Sunday AM 30 Round: 5 28 Nov 21
Mosman Lyon   def   North Sydney Reynolds
Grade: U13 Sunday AM 30 Round: 5 28 Nov 21
North Sydney Campbell   def by   Lane Cove Hazlewood
Grade: U14/15 Sunday 9.00AM 20 Over Round: 5 28 Nov 21
North Sydney O'Keefe   def   Mosman Border
Grade: U14/15 Sunday 9.00AM 20 Over Round: 5 28 Nov 21
North Sydney Lavery   def by   Lindfield Lyon
Grade: U14/15 Sunday 9.00AM 20 Over Round: 5 28 Nov 21
North Sydney Phillipe   drew   Gordon Red
Grade: U16/17 Sunday AM 20 Round: 5 28 Nov 21
St Ives Hussey   def by   Mosman Jones